Onkoprevence pro muže - EliteMedical - Klinika komplexní péče

Onkoprevence pro muže

Včasná diagnóza může až o 100 % zvýšit šanci na úspěšnou léčbu.

Nejčastějším onkologickým onemocněním urogenitálního ústrojí u mužů ve věku mezi 20. – 40. rokem je rakovina varlat. Jedná se o druhou nejčastější malignitu v této věkové kategorii. U mužů nad 50 let se jedná zejména o rakovinu prostaty, která je diagnostikována každoročně u 8 tisíc osob. Včasný záchyt onemocnění může až o 100 % zvýšit šanci na úspěšnou léčbu.

V EliteMedical nabízíme program pro muže zaměřený na onkologickou prevenci, který se skládá ze speciálních laboratorních testů, interního a urologického vyšetření, během kterého lékař šetrně provádí fyzikální vyšetření břicha a prostaty, ultrazvuk prostaty, varlat a odběr krve. Na naší klinice provádí urologickou kontrolu špička v oboru, Prof. MUDr. Tomáš Hanuš, DrSc.

Objednat

 

Prof. MUDr. Tomáš Hanuš, DrSc.

Prof. MUDr. Tomáš Hanuš je přední český urolog. Je organizátorem řady významných kongresů a konferencí a také autorem mnoha odborných publikací. Působil také jako přednosta Urologické kliniky VFN a 1. LF UK v Praze.

Nabídka vyšetření

Onkologická prevence pro muže

Onkopreventivní program vhodný pro muže od 20 let

10 400 Kč

Obsahuje:

  • vstupní interní vyšetření
  • krevní odběry včetně onkomarkerů
  • vyšetření urologem vč. sonografie
  • vyhodnocení výsledků

Objednat

Vaše zdraví a spokojenost jsou pro nás prioritou. V případě, že se ocitnete v situaci, kdy je třeba zrušit váš plánovaný termín, rádi bychom vás informovali o našich storno podmínkách.