Minimální preventivní program - EliteMedical - Klinika komplexní péče

Minimální preventivní program

Mějte své zdraví pod kontrolou

Prevence je nedílnou součástí péče o zdraví. I přesto, že se člověk cítí dobře, pravidelně sportuje, stravuje se zdravě a dostatečně odpočívá, neměl by zapomínat na preventivní opatření, díky kterým lze odhalit závažná onemocnění ve stadiu, kdy jsou ještě léčitelná.

Během jediného dne provedeme diagnostiku vašeho zdravotního stavu. Zajistíme všechna vyšetření na jednom místě a váš zdravotní stav zhodnotíme komplexně. Výsledky všech vyšetření pak interpretuje jeden zodpovědný lékař. Díky tomu jsme schopni zhodnotit zdravotní stav objektivně.

Objednat

Co vyšetření zahrnuje?

Minimální preventivní program zahrnuje anamnestické a fyzikální vyšetření, komplexní sonografické vyšetření, dvanáctisvodové EKG a základní laboratorní vyšetření.

Minimální preventivní program metabolických, onkologických a civilizačních onemocnění

Zahrnuje:

  • komplexní vstupní interní vyšetření včetně laboratorních testů
  • sonografie (orgánů dutiny břišní, štítné žlázy, krčních žil)
  • dvanáctisvodové EKG
  • měření saturace
  • měření tlaku a pulzu
  • měření na bioimpedančním přístroji
  • závěrečné zhodnocení
9 900 Kč

Reference

„Na preventivní prohlídky chodím pravidelně už delší dobu. V EliteMedical mi vyhovuje možnost podstoupit všechna vyšetření v jeden čas a na jednom místě. Navíc paní doktorka i sestřička jsou moc milé, takže je vždy znovu ráda vidím.“

Petra T.

„Už delší dobu jsem se potýkal s bolestmi břicha a únavou. Na základě výsledků testů mi byla zjištěna pravděpodobná příčina a můj stav se nyní po dlouhé době opravdu zlepšuje. Ještě jednou děkuji za péči!

Michal T.

„Podstoupila jsem preventivní vyšetření na klinice EliteMedical, abych se ujistila, zda je můj zdravotní stav v pořádku. Moc děkuji paní doktorce i celému kolektivu za vstřícný přístup a rozhodně všem návštěvu doporučuji.“

Lenka B.

Vaše zdraví a spokojenost jsou pro nás prioritou. V případě, že se ocitnete v situaci, kdy je třeba zrušit váš plánovaný termín, rádi bychom vás informovali o našich storno podmínkách.